HAPPY JELLY

Tüm dünyada çok sevilen eşleme oyunlarının en eğlencelisi Happy Jelly karşında!

Birbirinden farklı yüzlerce bölümde tek yapman gereken aynı renkteki jöleleri patlatmak ve sana verilen hedefleri toplamak. Bazen sana verilen hamle sayısıyla bazen de zamanla yarışman gerekiyor! Sana verilen hamle veya süre bitmeden oyunu tamamlamalısın. Dikkatli ol ve hamlelerini akıllıca kullan, yoksa bölümü en baştan oynamak zorunda kalabilirsin!

Bölümleri geçtikçe ve haritada ilerledikçe yeni hedefler eklenecek. Bu hedeflerin her biri birbirinden farklı özelliklere sahip. Eklenen her yeni hedefin açıklamasını bölümün başında bulacaksın.

Her bölümde eğlencenin katlanacağı Happy Jelly’nin çarkıfelek ödülü ile bonuslar biriktirip zorlandığın yerlerde bölümleri daha kolay bir şekilde geçebilirsin!

Sana yardımcı olacak bonusları biriktirdiğin altınlarınla da satın alabilirsin! Daha çok altın toplamak için daha çok bölüm geçmen gerek. Fakat dilersen, senin için hazırladığımız paketleri de satın alabilirsin.

Unutma, bonuslar her zaman kurtarıcın olacak. Oyunu tamamen internetsiz oynayabilirsin. Fakat Facebook ile bağlanarak arkadaşlarınla da yarışabilirsin. Arkadaşlarının yerlerini haritada görünce, eğlence katlanarak artacak!

Hadi sen de hemen Happy Jelly’i indir ve jölelerin renkli dünyasına ortak ol!